KONST / Litografier / Färglitografi 13545157

nr 1354 5157

Ingvar Hurtig

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 17/30. Motivet: 23x26,5cm

Ingvar Hurtig, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:09:12

17/10 05:31:27 1      Vinnande bud

Ingvar Hurtig

Läs mer om Ingvar Hurtig